Haftaiçi Her Gün

Haftaiçi Her Gün

Şehrin kalabalığından uzaklaşıp, doğa ile baş başa bir kahvaltı için hafta içi her sabah bekliyoruz. Zengin kahvaltı tabağımızda sizleri çeşit çeşit peynir ve zeytin, harika katkısız ev yapımı reçeller, tazecik yeşillikler, kendi yaptığımız el açması börekler yine katkısız olarak kendi yapımımız ekmekler yer alıyor.

Kahvaltı tabağı dışında kendi yapımımız katkısız kıtır kıtır tost ekmeği ile yapılmış çeşit çeşit tostlarımız, yanında patates kızartması, zeytin ve tazecik mevsim yeşillikleriyle servis ediliyor.

Hafta Sonu

Hafta Sonu

Haftasonu şımarmak herkesin hakkı. Cumartesi günleri açık büfe kahvaltımız zengin içeriğiyle sizleri bekliyor. Çeşit, çeşit geleneksel ve yöresel peynir, kaliteli %100 dana şarküteri ürünleri, taze sıkılmış portakal suyu, kendinize özel önünüzde sıcak sıcak yapılan omletler, hijyenik ortamıyla sıcak büfesi ve soğuk büfesi Pastabahçesi kalitesinde tatlı ve pastalarıyla sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra kendimizin katkısız olarak hazırladığı ekmek çeşitleri ve taş fırından pideler, böreklerin yanı sıra tam buğday unundan sıkmalar da sizleri her Cumartesi 09:00- 13:00 arasında Pastabahçesi’nde… Pazar günleri ise mükellef bir brunch sizler için hazırlanıyor. Çocuklarınız bahçede ya da kapalı oyun parkında oynarken siz de sevdiklerinizle 14:00’e kadar uzun bir Pazar kahvaltısının keyfini çıkartın. Cumartesi açık büfesine ek olarak çeşit çeşit zeytinyağlı yemek, çeşit çeşit yaş ve kuru meyveler, kendi yapımımız simit ve poğaçalar Brunch’ımızda yer alıyor.